- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Deuil-la-Barre
Current Weather Deuil-la-Barre
Current weather for the city of Deuil-la-Barre. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
11°C
feels like 9°C
| wind | 10 mph |
|---|---|
| wind gusts | 21 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 92 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 10°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -2°C |
| Average: | 9°C |
