Current Weather Deh-e Konārī
Current weather for the city of Deh-e Konārī. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
31°C
feels like 33°C
| wind | 4 mph |
|---|---|
| wind gusts | 9 mph |
| pressure | 1013 hPa |
| humidity | 19 % |
| cloud cover | 99 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 13°C |
| Average: | 26°C |
