Current Weather Darreh-ye Dūlāb
Current weather for the city of Darreh-ye Dūlāb. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
13°C
feels like 12°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 38 mph |
| pressure | 1020 hPa |
| humidity | 30 % |
| cloud cover | 30 % |
| dew point | -4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 12°C |
