- Weather
- North Korea
- Hwanghae-namdo
- Chŏmi-do
Current Weather Chŏmi-do
Current weather for the city of Chŏmi-do. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
9°C
feels like 8°C
| wind | 3 mph |
|---|---|
| wind gusts | 3 mph |
| pressure | 1018 hPa |
| humidity | 69 % |
| cloud cover | 62 % |
| dew point | 4°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 7°C |
| Average: | 11°C |
