- Weather
- France
- Nouvelle-Aquitaine
- Cenon
Current Weather Cenon
Current weather for the city of Cenon. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid to 29. 4. (00:00)
18°C
feels like 19°C
| wind | 5 mph |
|---|---|
| wind gusts | 8 mph |
| pressure | 1011 hPa |
| humidity | 60 % |
| cloud cover | 89 % |
| dew point | 12°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 28. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Average: | 13°C |
