- Weather
- Norway
- Troms og Finnmark
- Buhkkačearru
Current Weather Buhkkačearru
Current weather for the city of Buhkkačearru. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
3°C
feels like 0°C
| wind | 13 mph |
|---|---|
| wind gusts | 17 mph |
| pressure | 1010 hPa |
| humidity | 71 % |
| cloud cover | 94 % |
| dew point | 1°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -7°C |
| Average: | 2°C |
