- Weather
- Philippines
- Ilocos
- Bangan-Oda
Current Weather Bangan-Oda
Current weather for the city of Bangan-Oda. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
32°C
feels like 35°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 16 mph |
| pressure | 1012 hPa |
| humidity | 40 % |
| cloud cover | 21 % |
| dew point | 17°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 26°C |
| Average: | 29°C |
