- Weather
- Kingdom of Thailand
- Loei
- Ban Pha Sam Bon
Current Weather Ban Pha Sam Bon
Current weather for the city of Ban Pha Sam Bon. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
32°C
feels like 36°C
| wind | 8 mph |
|---|---|
| wind gusts | 10 mph |
| pressure | 1006 hPa |
| humidity | 56 % |
| cloud cover | 100 % |
| dew point | 22°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 22°C |
| Average: | 28°C |
