- Weather
- France
- Île-de-France Region
- Bailly-Carrois
Current Weather Bailly-Carrois
Current weather for the city of Bailly-Carrois. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
12°C
feels like 10°C
| wind | 11 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1016 hPa |
| humidity | 55 % |
| cloud cover | 92 % |
| dew point | 5°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 29. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Average: | 11°C |
