- Weather
- Greece
- East Macedonia and Thrace
- Antifilippoi
Current Weather Antifilippoi
Current weather for the city of Antifilippoi. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
Moderate Thunderstorms
Valid from 25. 5. (12:00) to 25. 5. (18:00)
16°C
feels like 18°C
| wind | 6 mph |
|---|---|
| wind gusts | 6 mph |
| pressure | 1023 hPa |
| humidity | 91 % |
| cloud cover | 87 % |
| dew point | 16°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 10°C |
| Average: | 19°C |
