Current Weather `Abd ol
Current weather for the city of `Abd ol. Data consider local conditions and orography. You can view current data for the whole country and Europe on the current weather page.
38°C
feels like 42°C
| wind | 16 mph |
|---|---|
| wind gusts | 22 mph |
| pressure | 1008 hPa |
| humidity | 8 % |
| cloud cover | 0 % |
| dew point | -2°C |
Sun and Moon
Weather Extremes for 24. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 19°C |
| Average: | 32°C |
